Haber

Başkan Kocaman, “İlim ve Kardeşlik Şenliği”ne Katıldı

Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M. Mustafa Kocaman, Kocaeli Yusufeli Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen “Birlik ve Kardeşlik Şenliği”ne katıldı.

Kartepe Belediyesi Başkan Vekili M. Mustafa Kocaman, 2018 yılında kurulan Kocaeli Yusufeli Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Seka Kamp’ta düzenlediği 2. Birlik ve Kardeşlik Şenliği’ne katıldı. Kocaeli Yusufeli Kültür ve Dayanışma Derneği Lideri Ali Tokgöz, Lider Kocaman’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

TÜM KÜLTÜRLERLE BİRİZ

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, “Birlik ve beraberlik çok kıymetli. Örf ve adetlerimize sahip çıkmalıyız. Dernekler, geçmişimizi unutturmayan yapılardır. Çok teşekkür ederim. Ülkemizin bu günü geçmişine bağlıdır. Kültürümüzü kaybedersek yok olmaya mahkumuz. Bizi biz yapan kültürümüz, değerlerimizdir.” söz konusu.

KOCAMAN TEŞEKKÜRLER

Sözlerine devam eden Lider Kocaman, “Gönül yurdumuzda el ele ve barış içinde yaşamanın mutluluğunu her zaman üzerimizde taşıdığımız Yusufeli hemşerilerimizle Seka Kamp’ta düzenlenen Birlik ve Kardeşlik Şenliği’nde bir araya geldik. Burada olduğum için çok mutluyum. Bu toplantılar her zaman birlikteliğimizi güçlendirmek için güzel bir fırsattır. Bu güzel organizasyon için Kocaeli Yusufeli Dayanışma Derneği başkanına ve değerli üyelerimize teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu